Açılış ve Kapanış Saati:

Her Gün 10:00 – 00:00

İletişim Numarası:

0312 309 7655

E-Posta Adresi:

info@rocknball.com.tr

Rock’n Ball

EĞLENCENİN YENİ MERKEZİ !

Şehrin stresinden, hayatın koşuşturmacasından uzak, eğlence ve sporu bir arada yaşayabileceğiniz vazgeçilmez adresiniz; Rock’n Ball Bowling ve Eğlence Merkezleri.

Bowling

En popüler salon oyunlarından birisi olan bowling, farklı yaş gruplarından oyun tutkunlarının birlikte keyifle vakit geçirebilmelerini sağlar. Eğlence seninle birlikte Rock’n Ball YDA Park Avenue Life’ta.

Lazer Fun

Lazer Fun heyecanını doya doya Rock’n Ball YDA Park Avenue Life’ta yaşa.
Paintball’un aksine tüm dünyada fırtına gibi esen Lazer Fun’u üstünüz kirlenmeden, canınız yanmadan Rock’n Ball YDA Park Avenue Life’ın uzay temalı parkurunda deneyimleyin.

Bilardo

Rock’n Ball YDA Park Avenue Life, Bilardo sporunu sevenler ve bilardo oynayarak hoşça vakit geçirmek isteyen misafirlerine 5 adet Amerikan Bilardo, 1 adet VIP Amerikan Bilardo ve 1 adet ısıtmalı 3-Top Bilardo maç masası ile hizmet vermektedir.

Elektronik Oyunlar

Birbirinden eğlenceli, son model yeni oyun makinelerinde harika vakit geçirebilirsiniz. Türkiye’de ilk ve tek olan yarış simülatörü ve rakiplerinizle amansız mücadelelere gireceğiniz savaş oyunu “SongHu Campaign 8.13” ile eğlencenize biraz heyecan katıyoruz.

Soft Play Çocuk Oyun Alanı

Siz “Bowling” oynarken, çocuklarınız da yeni okyanus temalı çocuk oyun alanında (1 – 12 yaş) güvenli şekilde gönlünce eğlensin.

Parti Evi

Hayatınızın en önemli gününü gelin birlikte kutlayalım. Güçlü ve donanımlı kadrosuyla her boyutta organizasyona aynı profesyonellikle eğilen ekibimiz, ister rekabet dolu, isterseniz kahkaha dolu formatları sunarak, taleplerinizi gerçekleştirecektir.

FACEBOOKINSTAGRAMTWITTERULAŞIM